Rise Online World 1.Yil Etkinligi

Rise Online World 1.Yil Etkinligi

Share

Rise Online World olarak 15 Nisan 2022 Tarihinde basladigimiz seruvenimizde 1.yilimizi hep birlikte doldurduk.
1. Yilimizi tum oyuncularimizla birlikte coskuyla kutlamak icin bir etkinlik duzenliyoruz.
Etkinligimiz kapsaminda Istanbul Bebek sahilinden 13 Mayis 2023 Tarihinde bir tekne hareket edecek ve gece boyunca Rise Online World oyuncularıyla birlikte boğazın güzelliklerini yaşayacak. Organizasyon içerisinde Ece Seçkin Konseri, Özge Ulusoy tarafından Sunum, Plaket ve Kupa Ödül Törenleri olacaktır. 
Rise Online World oyuncuları olarak 200 Kişilik bir katılımcı listesi hazırlıyoruz, bunun için katılmak isteyen oyuncularımızın başvurularını bekliyoruz. 

Katılmak isteyen kullanıcılarımız aşağıda bulunan formu eksiksiz doldurması halinde etkinlik katılımcıları arasında yer alacaktır. Başvurular içerisinden ilk 200 Kişi katılım hakkı kazanacak olup, kendilerine gerekli bilgiler iletilecektir. 
Organizasyona katılım gösterecek kullanıcılımızın davetiyeleri 2 kişilik olacak olup, eşlerinizle birlikte katılım gösterebilirsiniz.

Form doldurmak için tıklayınız.

Create an e-newsletter sign up

Would you like to be informed about innovations?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow
×