Alfa 2.0 Kapanış Duyurusu

Alfa 2.0 Kapanış Duyurusu

Paylaş

Alfa 2.0 Kapanış Duyurusu

Alfa 2.0'ın artık sonuna geldik. Bizlere bu süreçte destek veren tüm oyuncularımıza gösterdikleri ilgi için teşekkür ederiz. Oyun içi bazı kritik güncellemelerin daha hızlı yapılabilmesi adına yeni sürece geçişimizde oyuncularımıza kısa bir veda etmemiz gerekiyor.

Alpha 2.0 süreci içerisinde bildirdiğiniz hataların tümünü not ettik ve çalışma takvimize ekledik. Oyun içerisinden ve diğer tüm sosyal medya kanallarımızdan bizlere bildirmiş olduğunuz istekleri kontrol ettik ve hepsini değerlendireceğiz. Alpha 1.0 sürecinden Alpha 2.0 sürecine geçerken, kısa sürede ne kadar fark yaratabileceğimizi tüm oyuncularımıza göstermiştik. Alfa 2.0 süreci sonrasında da yine aynı farkı yaratacağımıza emin olabilirsiniz.

Bundan sonra gelecek yeni aşama için henüz bir tarih belirlemedik. Ancak sizlerle çok fazla ayrı kalmak da istemiyoruz. Bu sebeple bu tarihin duyurusunu da en kısa sürede yapacağız.

Alpha 2.0 sürecini 05.06.2021 20:00'da tamamlayacağız. Bu test sürecinde bizlere katkıda bulunan 70 binden fazla oyuncumuza tekrar teşekkür ederiz.

Sağlıkla Kalın,

Rise Online World

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow