Rise Online NFT Ödülü Kazananları Belli Oldu!

Rise Online NFT Ödülü Kazananları Belli Oldu!

Paylaş

Rise Online World Beta Etkinliği kazananları sonunda belli oldu. Aşağıda ödülü kazanan kullanıcıları, kazandıkları ödülleri ve bu ödüllerin oyundaki etkilerini detaylı olarak bulabilirsiniz. İlk olarak PvE ödüllerinden başlayalım.

 

Rare Cloak


Etkinlik boyunca zindanlardan veya bosslardan elde edilebilen NFT pelerin.

*Rare Cloak, kullanıcının sahip olduğu tüm niteliklere +1 stat bonusu sağlar.

 PvE Ödül Kazananları Listesi'ne buradan ulaşabilirsiniz.


 

Şimdi gelelim bir aylık PvP sıralamaları baz alınarak bizden NFT pelerin kazanan oyuncularımza ve bu NFT'lerin ne olduğuna.

Tüm kazananları ve sıralamaları buradan görüntüleyebilirsiniz.

Imperial Cloak
 

Etkinlik boyunca Death Valley üzerinde en fazla Battle Point'e sahip tüm ırk ve sınıfların birincilerinin kazandığı NFT pelerin.

*Imperial Cloak, az miktarda sağlık puanı ile kullanıcıya yardımcı olur ve sahibinin kazandığı deneyimi artırır. Canavarlar üzerinde etkisi vardır.

XP Bonus: 5%

HP Bonus: 100

Tüm yaratıklara karşı fiziksel hasar bonusu: 2%

 

Elite Cloak
 

Etkinlik boyunca Death Valley üzerinde en fazla Battle Point'e sahip tüm ırk ve sınıfların ikinci ve üçüncülerinin kazandığı NFT pelerin.

 

*Giyen, fiziksel savunma bonusu kazanır.

Fiziksel savunma bonusu: 20 DEF Puanı

 

Epic Cloak
 

Etkinlik boyunca Death Valley üzerinde en fazla Battle Point'e sahip tüm ırk ve sınıfların dördüncüden onuncuya kadar olanlarının kazandığı NFT pelerin.

 

*Az miktarda sağlık puanı ve mana puanı ile kullanıcıya yardımcı olur.

HP Bonus: 60

MP Bonus: 120

 

Ödül Dağılımları
 

PvE kazananları için pelerin renkleri, etkinlik sırasında kazanmış oldukları NFT'lerin renklerine göre dağıtılacaktır. PvP kazananları içini ise durum biraz daha farklı. Kazananlar için Rise Online World sitesi profillerinde kullanıcılara bir alan açacağız. Bu alanda kazanmış olduğunuz NFT ve bir renk zarı bulunacak. Bu renk zarını kullandığınızda tamamen rastgele bir sistem çalışacak ve pelerininizin rengi sizin tarafınızdan ama şans faktörü dahil edilerek belli olacak. Bunun duyurusunu ise en kısa zamanda yapacağız. 

Seçiminizi yaptıktan sonra NFT dağılımlarını Metamask cüzdanlarınıza yapacağız. Bunun sonrasında ise NFT Market açılışı olacak ve NFT'lerinizi bu markette görüntüleyebilecek ve dilediğiniz gibi değerlendirebileceksiniz.

 

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow
×