Rise Online World Alfa 1.0 Duyurusu

Rise Online World Alfa 1.0 Duyurusu

Paylaş

Değerli ROW takipçileri,

Anti-Cheat aktivasyonunun ardından genel güvenlik üzerinde bir takım testler yaptığımızı belirtmiştik. Bu testler ve çalışmalar ile güvenlik altyapımızı bu aşamadaki en iyi seviyeye getirdiğimizi bilmenizi isteriz. Yaşanabilecek olumsuz deneyimleri minimum düzeye indirmek hedeflerimizin en başında geliyor ve bu önlemleri erken aşamalarda almak büyük fayda sağlayacak.

Alfa 1.0 sürecinin ilk günü için onay verilen tüm oyuncularımızın kayıtları hala geçerli ve oyunun alfa sürümünü ilk günden itibaren deneyimleme şansı bulacaklar. Bu kullanıcılarımızın oyuna katılımlarından sonra alacağımız geri dönüşler ve yapacağımız anlık iyileştirmelerden sonra oyuncu sayımızı günden güne artırmayı planlıyoruz.*

Oyunumuzun henüz alfa aşamasında bulundugunu unutmayınız. Bu yüzden karşılaşabileceğiniz birçok hata olacaktır. Bu hataları bizlere iletmenizi sağlayacak bir ticket/raporlama sistemi oyun içinde aktif bulunacak. Alfa sürecindeki ilk hedefimiz sunucu kapasitelerimizi görebilmek ve toplayabildiğimiz kadar rapor oluşturmaktır. Bildirilen hataların en kısa sürede onarılacağından emin olabilirsiniz.

 

16.12.2020, Çarşamba günü, saat 21:00'da (GMT+3) Alfa testlerinin ilk grubunu oyuna dahil edeceğimizi duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Saygılarımızla,


Rise Online World

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow