Alfa 2.0 Süreci Hakkında Genel Duyuru

Alfa 2.0 Süreci Hakkında Genel Duyuru

Paylaş

Alfa 2.0 Süreci Hakkında Genel Duyuru

 Alfa 2 sürecinde bizlere yardımcı olan, karşılaşılan tüm hatalar karşısında sabırla bizlere destek olan tüm oyuncularımıza teşekkür ederiz.

- Alfa 2 sürecinde problem yaratan en büyük hatanın Offline Merchant (AFK Pazar Sistemi) olduğunun farkındayız ve bu durumun düzeltilmesi ile ilgili elimizden geleni yapıyoruz.
- Alfa 2 sürecinin biz geliştiriciler tarafından oyuncuların yardımları ve geri bildirimleri ile oyundaki sistemlerin test edilmesi, oyun içi hataların tespiti ve çözümlenmesi, sunucu stabilizasyonunun sağlanması gibi amaçlar içerdiğini unutmayınız.
- Bu süreçte sizlere sunulmuş olan eşya düşme oranları (item drop rate), silahların ve sınıfların hasar oranları ve oyun içi diğer sistemlerin oranları (upgrade sistemi, item rün sistemi vb.) gibi tüm oranlar resmi sürüm yayınlandığında değişmiş ve düzenlenmiş olabilir. Şu anki oranların resmi sürümde de geçerli olacağı düşüncesine girmemeniz gerekir.
- Yine bu süreçte oyun içerisinde elde etmiş olduğunuz tecrübe puanları ve eşyalar oyun içerisindeki hatalardan ve hataların çözümlenmesi esnasında doğacak problemler nedeniyle silinebilir. Bu gibi durumlar alfa sürecinin beraberinde getirdiği sonuçlardır. Bu durumlarda oyunun şu anda resmi sürümde olmadığını ve bu hatalar ile alfa sürecinde karşılaşılmasının resmi sürümde karşılaşma ihtimalini ortadan kaldıracağının bilincinde olunması gerekir.
- Bu süreç içerisinde anlık olarak oyuna erişiminizin kesilmesi, harita geçişlerinin sağlanamaması, oyun içerisindeki sistemlerin tam performanslı çalışmaması gibi durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar server altyapısında yapılan değişikliklerden ve düzenlemelerden kaynaklı olup, tamamen server stabilizasyonunu iyileştirmeye yöneliktir. Bu gibi durumlarda sizlerden ricamız sakin kalıp kısa bir süre sonra oyuna girişi tekrar denemeniz veya duyuruları takip etmeniz olacaktır.
- Alfa ruhuna ters bir durum olan oyun içerisindeki eşyaların ve oyun içi paranın gerçek para ile değerlendirilip satışa sunulması konusu ise tamamen karşı çıktığımız bir durumdur. Alfa sürecinde elde edeceğiniz tüm oyun içi birimler bu süreç sonrasında SİLİNECEKTİR. Şu anda karakterlerinizde bulunan hiçbir eşya resmi sürüme TAŞINMAYACAKTIR. Bu durumun bilincinde olarak alfa sürecini geçirmeniz ve eğlenmeniz en büyük beklentilerimiz içerisindedir.
- Oyun içerisinde karşılaşılan hataların bize anlık olarak bildirilmesi büyük önem arz etmektedir. Lütfen bulduğunuz hataları, amacı hata bulmak ve düzeltmek olan bir süreçte, diğer oyuncuların önüne geçmek için kendi lehinize kullanmak yerine bize bildiriniz ki sizlere daha iyi bir oyun sunabilelim.
- Oyun hakkında sosyal medya ve diğer mecralarda anlatılan, söylenen, verilen bilgiler %100 doğru olmayabilir. Lütfen oyun hakkındaki en doğru bilgileri almak için resmi kanallarımızı takip etmeyi unutmayınız.
- Tüm oyuncularımızın alfa sürecini en keyifli şekilde geçirmesi dileğiyle

Rise Online World Ekibi

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow