Rise Online World Kapalı Beta Etkinliği Bitiyor!

Rise Online World Kapalı Beta Etkinliği Bitiyor!

Paylaş

Rise Online World Beta Etkinliği’nin sonuna geldik. Etkinlik 14 Şubat 2022 saat 21:00’da sonlanacak. Etkinlik boyunca bizimle olan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyoruz ve kazanan oyuncularımızı tebrik ediyoruz. Şimdi gelelim etkinlik sonrası ne olacağına.

Etkinlik süresince topladığım Roco Tokenlar’ı nasıl alacağım?
 

Bildiğiniz gibi etkinlik süresince Avax test ağını kullandık ve bu bize ilerleyen süreçte gerçek ağda yaşayabileceğimiz potansiyel sorunları görmemizi sağladı. Topladığınız tüm tokenlar veri tabanımızda eksiksiz olarak bulunuyor. Test ağı kapatılıp gerçek ağa geçildiğinde, etkinlik süresince topladığınız tokenları Rise Online World websitesine metamask cüzdanınızı bağlayarak tekrar alabileceksiniz.

Kazanımlarınızı alabilmeniz için iki nokta fazlasıyla önemli. Bunlardan ilki, oyun içerisinde topladığınız Rocolar’a sağ tıklayarak bozdurmak. Etkinlik sonuna kadar bunu yapmayı unutmayın. Bozdurulmayan tokenlar maalesef ki gerçek ağda hesabınıza aktarılmayacaktır. İkinci olarak, Rise Online World websitesine giriş yapıp, hesabınıza bir Roco cüzdan adresi bağlamak. Bunun için Chrome eklentisi olan Metamask’ı kurmanız önemli.

Metamask Cüzdan Bağlantısı

Kazanılan Rocoları Görüntüleme


Metamask Kurulumu ile ilgili bu videodan destek alabilirsiniz.

Etkinlik sonucunda NFT Pelerin kazandım. Bunları nasıl alacağım?
 

Etkinlikten kazanılan pelerinleriniz yine etkinlik sonunda gerçek ağa geçilmesi ile beraber cüzdanlarınıza yansıtılacak ve https://marketplace.riseonlineworld.com/wallet adresinde görüntülenebilir durumda olacaktır. Yine yukarıda bahsettiğimiz gibi, Metamask üzerinden Roco cüzdanlarınızı Rise Online World hesabınıza bağlamanız önemli bir husus. Gerçek ağa geçiş sonrası market üzerinde, sahip olduğunuz NFT’lerde 3 adet seçenek göreceksiniz. “Rent”, “Sell” ve “In-Game”. Bu seçenekler ile NFT’lerinizi anlık olarak satışa çıkarabilir, kiralayabilir ya da oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Yalnız buna dikkat, NFT’lerinizi oyun içerisinde kullandığınız esnada, satışa ya da kiraya çıkaramazsınız. 

Rise Online World’ün ilk ödüllü etkinliği sona erdi. Etkinlik sonrası muhtemelen 1-2 gün daha oyun açık kalacak ve son güncellemelerimizi yapacağız. Daha sonrasında bir çalışma sürecine girip, Rise Online World Erken Erişim ismiyle, Nisan ayında tekrar beraberiz. Bu süreçte herhangi bir karakter sıfırlaması olmayacak.

Nisan’da, Dorion’da!

 

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow