Rise Online World Topluluk

Rise Online World Topluluk

Paylaş

Rise Online World Topluluk

 

*Kapalı Beta 29 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

Selamlar Rise Online World oyuncuları!

Aarvad'ın sınırlarına tekrar dayanmamıza sayılı günler kaldı. Bu son günleri oyuncularla tanışarak geçirmekten daha güzel ne olabilir ki? Peki nerede tanışacağız bu oyuncularla? Tabii ki Rise Online World topluluk ve sosyal medya kanallarında. Aşağıda sizlere toplulukla buluşabileceğiniz kanalları birer birer sıralayacağız.

RESMİ TOPLULUK PLATFORMLARI

 

Resmi Forum
 

Resmi forum, oyuncuların birçoğunun bulunduğu ana platformlardan bir tanesi. Oyun içi içeriklerin paylaşıldığı, istek, şikayet ve önerilerin paylaşıldığı yegane platform. Eğer bir henüz bir klanınız yoksa ya da klanınıza güçlü savaşçılar arıyorsanız eminiz ki resmi forum vazgeçilmeziniz olacak!

Rise Online World Discord Sunucusu
 

Discord, ekip olarak en sevdiğimiz platformlardan biri olabilir. Oyuncular ile anlık yazılı ve sesli iletişim için genellikle burayı tercih ediyoruz. Geliştirici ekibe en hızlı nasıl ulaşacağını düşünüyorsan kesinlikle Discord'a bir göz atmalısın.

SOSYAL MEDYA
 

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, en güncel içeriklere anında ulaşabilirsin.

 

Topluluğun bir parçası olduğunuz için ve bugüne kadar olan desteğiniz için hepinize teşekkür ederiz. Dorion'da buluşalım!

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow