Xmas Bingo! Etkinliği

Xmas Bingo! Etkinliği

Paylaş

Xmas Bingo! Etkinliği

Kardan adamlardan elde ettiğiniz tombala numaralarına sağ tıklayarak kullanabilirsiniz.
Kartınızda bu numara varsa otomatik olarak işaretleyecektir, kartınızda bulunmayan numaraları başka bir alanda kullanamazsınız. Çöpe atabilirsiniz.

https://forum.riseonlineworld.com/attachments/etkinlik-1-png.11384/

https://forum.riseonlineworld.com/attachments/etkinlik-1-png.11384/

 

bingo 1.png

Each account can have 1 Bingo card. With each bingo card, you will be able to make 3 zincs and win 3 different rewards (10x HP, P.Def and Heroism Scroll).
Every user who makes bingo is entitled to buy a ticket to participate in the big draw. You can buy the ticket for 10 M. When you buy a ticket, the system will generate a ticket number for you.
Her hesap 1 Adet tombala kartına sahip olabilecektir. Her tombala kartıyla 3 çinko yapabilecek ve 3 farklı ödül( 10x HP, P.Def ve Heroism Scroll) kazanabileceksiniz.
Tombala yapan her kullanıcı büyük çekilişe katılabilmek için bilet almaya hak kazanır. Bileti 10 M Karşılığında alabilirsiniz. Bilet satın aldığınız zaman sistem size bilet numarası oluşturacaktır.

Büyük Çekiliş Ödülleri;

1. Oyuncu Bilgisayarı
2. Gaming Monitör
3-10. Gaming Klavye&Mouse Set
10-20. Gaming Kulaklık
20-50. 4.140 Rise Cash

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow
×