Kapalı Beta 1.8 Yama Notları

Kapalı Beta 1.8 Yama Notları

Paylaş

 

 

 

Kapalı Beta 1.8 Yama Notları

                                                                                                                     

- Bazı oyuncularımız Yeni Death Valley dizaynının eski dizayna göre daha düşük FPS değerleri verdiğini raporladı. Bu sebeple daha iyi bir FPS için Death Valley haritası tekrar optimize edildi. 
- Önceki yamadaki yaratıkların hareket problemi düzeltildi.
- Tam Ekran modunda Alt+Tab işlemi kullanıldığında ve 192x1080'den düşük ekran çözünürlüğünü kullanırken oluşan eski bir sorun düzeltildi.
- 2K çözünürlük aktif edildi. (Bu konuda 2K çözünürlüklü monitörleri olan kullanıcılarımızdan geri dönüşe ihtiyacımız var.)
- NFT entegrasyonu başladı. En kısa zamanda test etme şansı bulacaksınız. Character -> NFT menüsü altında yeni bir widget ile karşılaşacaksınız. İlerleyen yamalarda bu kısmı nasıl test edeceğiniz ve Metamask cüzdanlarınızı nasıl bağlayacağınız ile ilgili bilgilendirme yapacağız.
- Zindan bölümlerinde, zindanın ilerlemesini sağlayacak eşyaların kutularının kaybolma süresi 180 saniye olarak ayarlandı.
- Priset sınıfının 'Invincible' pasif yeteneğinin, tüm parti üyelerine etki etmesi hatası giderildi.
- Death Valley haritası merkez bölgesinde bulunan Zombie ve Spider yaratıkları kaldırıldı.
- Death Valley 'Tyrant' yaratıklarının tekrar doğma süreleri 15 dakika olarak ayarlandı ve Tome of Wishes drop oranı arttırıldı.

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow