Kapalı Beta 1.9 Yama Notları

Kapalı Beta 1.9 Yama Notları

Paylaş

1- Oyuncular tarafından Auction House olarak bilinen market sistemi oyuna eklendi. NPC aracılığıyla eşyalarınızı satabilir veya aradığınız eşyayı satın alabilirsiniz. Şu an en basit yapıdadır, ilerleyen aşamalarda detaylandırılması yapılacaktır.
      a- Oyunumuz eski pazar sistemi ile yeni market sistemini (AH) birlikte muhteva edecektir.
      b- Bu yama ile yeni market sistemini daha iyi test edebilmek için eski pazar sistemi geçici olarak kapatılacaktır. 

2- NFT sistemi eklendi. Sistem Avax test ağı üzerinde çalışmaktadır (ANA AĞ ÜZERİNDE DEĞİL). Kullanım şekline dair video daha sonra paylaşılacaktır. 

3- Death Valley haritası güncellendi. Harita üzerinde çalışmalar devam ediyor. Son güncellemeleri keşfetmek için haritayı gezebilirsiniz. Ayrıca haritadaki gece ve gündüz döngüsü kaldırıldı.

4- Yaratık hareketleri üzerinde hala çalışıyoruz. Yaratık hareketlerinde oluşan problemler bir sonraki yamada düzeltilecektir. 

5- Easy Anti Cheat modülü güvenlik ve ağ performansı nedeniyle güncellenmiştir. 

6- Ekran kartlarını yüksek ölçüde etkileyen ağaçlar ve yaratıklar genel olarak optimize edildi. (Eski yamalarda bazı yaratıklar ve ağaçlar FPS düşüşlerine neden oluyordu.)

7- Zindanlarda oluşan parti sohbeti sorunu giderildi.

8- Sistem penceresindeki yazılar için font büyüklüğü seçeneği eklendi. Artık sohbet yazı büyüklüğü sistem sohbet yazılarını da kapsamaktadır. 

9- Offline pazar arayüzü yenilendi.

10- Yeni parti bar tasarımı oyuna eklendi. Parti ayarları bölümünden aktif edebilirsiniz. 

11- Karakter yaratma ekranında belirlenen karakter görüntüsünün oyun içine yansımaması sorunu giderildi. 

12- Klanda çevrimdışı üyelere özel mesaj atma sorunu giderildi. 

13- Okçu sınıfı silahlarının dayanıklılıklarının çabuk tükenmesi sorunu düzeltildi.

14- Dorion haritasına oyundaki tüm silahları içeren bir NPC eklendi. Açık beta itibariyle eşyaların birçoğunun değişeceğini unutmayınız.

15- Yeni oluşturacağınız karakterler 70. seviyede oyuna başlayacaktır. Eski karakterler ile seviye 68 üstü yaratıklardan birkaç tanesini öldürerek seviye 70'e ulaşabilirsiniz.

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow