Closed Beta 3.6.0 Patch Notes

Closed Beta 3.6.0 Patch Notes

Paylaş

Performans ve Grafik

1- Üst düzey GPU'ya sahip oyuncuların istedikleri gibi GPU kullanımlarının %100'üne ulaşmaları için yeni grafik profili (Ultra) eklendi. Etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyiniz:
      - Ayarlar > Video > Grafik kategorisinden Ultra seçeneğini seçiniz.
      - Gelişmiş menüsünden FPS Limitinizi Unlimited(Limitsiz) hale getiriniz.
      - Eğer AMD FSR 1.0 seçeneği aktif ise bunu kapatınız ya da sadece "Sharpness Only" seçeneğini kullanınız.
      - İsteğe bağlı olarak Next-Gen Temporal AA seçeneğini seçili hale getirebilirsiniz.

Konu hakkında notlar:
 - Alfa 2.0 ve Kapalı Beta arasında performans anlamında herhangi bir değişiklik yok. Sadece Kapalı Beta düşük performanslı makinalar için daha optimize hale getirildi.
 - Alfa 2.0 sürecinde birçok oyuncumuz bize GPU kullanımlarının %100 olduğunu iletti. FPS Limiti bunu engellemek adına eklendi.
 - GPU'nuz %100 kullanıma ulaşmıyorsa, bu GPU'nuzun iyi çalışmadığı veya bir CPU darboğazınız olduğu anlamına gelmez.
 - Unreal Engine içerisindeki FPS hesaplaması 3 parametreye dayanıyor. Game Thread, The Render (Draw) Thread ve GPU zamanı. Eğer siz yüksek performanslı bir GPU'ya ancak düşük performanslı bir CPU'ya sahipseniz, sizin oyun zamanı değeriniz GPU zamanı değerinizden daha yüksek olacaktır ve FPS hesaplaması ger zaman yüksek olan değere bağlı olacaktır.

2- Parti widget'ı optimize edildi.

3- Unreal Engine motorunda CPU kullanımını düşürecek bazı değişiklikler yaptık. Eski ve düşük performanslı makinelerde(4 çekirdekli) %10 daha düşük kullanım ile karşılaşabilirsiniz.

Etkinlik Güncellemeleri

Ödüllendirmeleri kontrol ettiğimizde PvE ödüllerine çok da kolay ulaşamadığınızı farkettik. Bu sebeple; PvE ödüllerindeki 3 adet NFT Pelerin ödülü, 20 adete yükseltilmiştir. Ayrıca bu pelerinleri bulabileceğiniz alanlar aşağıdaki alanlar ile kısıtlanmıştır.

     -Solo Zindan Boss'u
     -Grup Zindan son Boss'u
     -Tüm haritalardaki Bosslar

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow