Closed Beta 3.7.0 Patch Notes

Closed Beta 3.7.0 Patch Notes

Paylaş

Performans
Konuşma ve sistem loglarını görüntülemedeki bir hata düzeltildi.
Bazen karşınıza çıkan, pakchunk46-WindowsClient_15_P.pak dosyasını silip, istemciyi tekrar çalıştırın hatası düzeltildi. Artık bu hata ile karşılaşmayacaksınız.
Oyun ayarları tüm kullanıcılar için sıfırlandı(Bu bir hata değildir). Çünkü, "Windowed Fullscreen" görüntü modunu varsayılan hale getirdik. Entegre GPU içeren makinelerde, "Fullscreen" modunun bazı çökmelere neden olduğunu fark ettik.
RiseTestServer adında bir sunucu açıyoruz. Bu sunucu sadece test kullanıcıları tarafından erişilebilir olacak ve bu sunucunun ilk amacı yeni güncellemeleri ve yamaları tüm kullanıcılara yayınlamadan önce test etmek olacak.

Yetenek Düzenlemeleri
Mage sınıfı, Fire alt sınıfındaki, Fire Surge yeteneği değiştirildi. Yama itibari ile bu yeteneğin verdiği hasar kadar can doldurma özelliği olacak ve bu özellik yaratıklarda çalışmayacaktır.
Archer alt sınıfının alan yeteneklerine animasyon iptali özelliği eklendi.

Hatalar ve Düzenlemeler
Grup zindan haritasındaki bazı hatalar düzeltildi.
Oyunu arayüzü daha net hale getirildi ve optimizasyon çalışmaları yapıldı.

Yenilikler

Düello sistemi geliştirildi.Artık harita üzerinde anlık yapabildiğiniz düellolarda Roco Token karşılığında veya oyun parası ile düello yapabileceksiniz.

E-Bülten kaydı oluşturun

Yeniliklerden haberdar olmak ister misiniz?

icon-phone icon-mail icon-play-button icon-stop-button icon-check-circle-fill icon-insert-images icon-videos icon-sound icon-faq icon-chat icon-ticket icon-question icon-arrow